אתם מתכננים יום כיף למשפחה, יום גיבוש לעובדים או שסתם התחשק לכם לצאת באופן ספונטני לטיול ואתם רוצים להוסיף חוויה ערכית נוספת, שלבו בטיול את אחת האטרקציות המגניבות שיש לנו בארץ. זה יכול להיות טיול ג'יפים, שייט קיאקים בירדן, טיולי רייזרים בשטח, רכיבה על אופניים ועוד הרבה פעילויות ספורט מגניבות שניתן לשלב. לאלו המעוניינים בחוויה יותר רגועה אתם יכולים לשלב ביקור באחד מיקבי היין או מבשלות הבירה, ביקור בגלריות או סדנא מעניינת. חילקנו לפי קטגוריות את האטרקציות הכי מגניבות.

אטרקציות ספורטיביות

ספורט מחבר בין אנשים, מעלה חיוך ויוצר תחרותיות משעשעת לעיתים. שלבו במהלך הטיול שלכם טיפוס על קירות או שיט קיאקים בירדן ותחוו פעילות שתעלה את האדרנלין. הפעילויות הספורטיביות מתאימות לכל גיל ולכן הן מתאימות ליום כיף עם המשפחה, לימי גיבוש לעובדים, לימי כיף לזוגות ובעצם לכולם. מי שלא יכול להשתתף מסיבות בריאותיות או שפחות מתחשק לו להשתתף תמיד יכול להיות מהצד המעודד, מה שמעלה את המורל.

אטרקציות קולינריות

ישנו שפע גדול של חוויות קולינריות שניתן למצוא באתרי האינטרנט, ביקור ביקבים או מבשלות, סדנאות בישול, אפיה או שוקולד. יש מקומות המתאימים את הסדנאות לילדים וישנם המכוונים למבוגרים בשילוב של סדנאות יין, מומלץ לבדוק לפני שאתם מגיעים עם הקבוצה שלכם למקום אם הסדנאות מוגבלות לגיל מסוים.

אטרקציות מוטוריות

טיולי ג'יפים ורכיבה על רייזרים הם הטיולים שמאפשרים לנו לחות את השטח מזווית אחרת, להיכנס לתוך ענני האבק וליהנות מנופים של רואים מהכביש הסלול. חלק מהמסלולים כוללים סיורי הליכה בנהרות מה שמאפשר צינון וריענון במהלך הדרך ומאפשר לכם ליהנות מהטבע באופן מושלם. בטיולים אלו ניתן לשלב את כל המשחה או לצאת ליום גיבוש לעובדים שיפתיע את הצוות.

לסיכום, כשאתם יוצאים לטייל בארצנו היפה, שלבו במסלול אטרקציה אחת לפחות כדי להעניק לעצמכם מעט שחרור וחוויה ייחודית, מומלץ ליצור קשר עם המקום מראש כדי שיהיו ערוכים ומוכנים לבואכם והכי חשוב אל תשכחו לצלם במהלך היום. בימי גיבוש וכיף הכוללים אטרקציות תוכלו לצאת עם תמונות למזכרת שתיהנו לצפות בהן גם בהמשך.