טיולים קלים בצפון לשבת – לטייל בקלות וליהנות

טיולים קלים בצפון לשבת

טיולים קלים בצפון לשבת – הצפון הירוק והפורח של מדינת ישראל מציע שפע גדול מאוד של מסלולי טיולים במגוון דרגות קושי, ואף אינספור חופשות ונופשים לאלו הרוצים לשהות בצפון ליותר מיום אחד. כן, ישנם מסלולים אתגריים וקשים, עבור מיטיבי הלכת שבינינו – אבל ישנם גם טיולים קלים בצפון, לכל המשפחה, עם מאמץ מינימלי וחוויה מקסימלית.

הצפון הירוק של מדינת ישראל הוא ארץ הטיולים של המדינה. מיליוני ישראלים, וגם תיירים רבים מחו"ל מצביעים ברגליים וקובעים: זהו האזור היפה והמטוייל ביותר בישראל. עם המגוון העצום של נופים, מסלולים, אטרקציות ומקומות לינה ציוריים – אין להתפלא על הפופולאריות התמידית של הצפון, ובפרט של הגליל, הכנרת ואפילו אזור רמת הגולן.

הצפון בהחלט מגוון מאוד במסלולי הטיולים שהוא מציע למטיילים מכל הגילאים, החל מטיולי בודדים, דרך טיולי זוגות ועד לטיולים קבוצתיים ומשפחתיים. בשטחו ההררי והסלעי, בהחלט ניתן למצוא מסלולי טיול המוגדרים כ"אקסטרים", המאתגרים אפילו את מיטיבי הלכת המושבעים והמנוסים ביותר.

לעומת זאת, אם אתם מחפשים טיול קליל לשבת, ישנם מסלולי טיולים קלים בצפון, המתאימים כמעט לכל גיל ולכל המשפחה.

טיולים קלים בצפון

טיולים קלים בצפון לשבת יכולים לכלול מסלולים רגליים, או מסלולים ממונעים שונים. המסלולים הרגליים כוללים בדרך כלל הליכה בשבילים מסומנים וסלולים מראש, ללא עליות וירידות תלולות, ועם גישה מהירה הן לתחנות ביניים לעצירה והתרעננות, והן לחניונים בהן תוכלו להחנות את מכוניתכם.

במסגרת תכנון טיולים קלים בצפון לשבת ניתן גם לבחור במסלולים ממונעים, בין אם ברכבי השטח שלכם – רכבים הנפוצים יותר ויותר בבעלות פרטית של אזרחים רבים – או לשכור רכבי שטח שונים מחברות המציעות שירות זה בצפון.

בפרט, ניתן לשכור טרקטורונים לצורך טיולים קלים בצפון לשבת, כאשר טיולי טרקטורונים אלו לא מצריכים רישיון נהיגה מיוחד מעבר לרישיון נהיגה סטנדרטי על רכב פרטי, והטרקטורונים עצמם מאפשרים עבירות גבוהה גם בתנאי שטח מאתגרים, בקלות רבה יחסית.

מאמרים נוספים:

יקבים בצפון

בנוסף לטיולי שטח שונים, ניתן לבחור בטיולים קלים בצפון לשבת ביקבים האיכותיים והמיוחדים שישנם בשפע בכל רחבי צפון הארץ. יקבים בצפון, הפרושים מיקנעם ועד אצבע הגליל ורמת הגולן, מציעים סיורים חווייתיים, טעימות ואפילו ארוחות קלות.

בכל סיור באחד מיקבי הצפון, תוכלו גם לרכוש מתוצרת היקב בקבוקי יין גלילי משובח, אותו תוכלו לפתוח באירועים חגיגיים, או אפילו כחלק מארוחה רומנטית או משפחתית במסגרת טיולים קלים בצפון לשבת…

היקבים הללו, המייצאים לא מעט מתוצרתם לחו"ל, מקיימים גם חנויות בוטיק ביקב עצמו, הממוקמות באופן נוח בסוף מסלול הסיור ביקב עצמו. הביקור ביקבים הינו קליל, אינו דורש הליכה מרובה, ומהווה חוויה בלתי נשכחת לחובבי היין וגם לאלו שלא, במסגרתה לומדים על תהליכי ייצור היין ועל סוגי יין שונים.

בית מלון באזור הצפון

בין אם אתם מיטיבי לכת או מיטיבי לסת, בין אם חשקה נפשכם בחופשת אקסטרים או בנופש רגוע ומרגיע – אם אתם רוצים לשהות באזור הצפון למשך יותר מיום אחד, כדאי ורצוי להזמין באמצעות מלון בוטיק בחיפה.

איזור הצפון משופע בבתי מלון טובים, במגוון דרגות של שירות ואיכות, המתאימים כמעט לכל גודל וסוג של תקציב. יש כאלו המציעים לינה בלבד, בחדרים בסיסיים למדי, וישנם מלונות מפוארים עם ארוחות במשך כל שעות היום.

לינה בבית מלון באזור הצפון יכולה לסייע לבצע טיולים קלים בצפון לשבת מוקדם בבוקר, לאחר הגעה במהלך יום שישי או אפילו יום חמישי – כך שתוכלו ליהנות מפלאי הצפון ביום שבת בלי לבזבז זמן מיותר על פקקי תנועה ונסיעות אל הצפון עצמו.

תוכן עניינים

כן, תשלחו לי הצעות פינוק מיוחדות!

דילוג לתוכן