רייזר בצפון לחופשה של פעם בחיים

רייזר בצפון

רייזר בצפון לחופשה של פעם בחיים – רייזר הוא לא רק טרקטורון, אלא הכלי המושלם לחוויית שטח של פעם בחיים לבד, עם חברים או עם כל המשפחה.

אז איך משלבים אותו בחופשה ואיפה מקבלים המלצות עוד לפני שיוצאים לטיול? הנה המדריך שיבטיח לכם חופשה בלתי נשכחת

טיולי רייזרים ככל הנראה זה מה שכל אחד ואחת מאיתנו צריך בשגרה השוחקת.

אם כבר מתכננים חופשה בצפון ורק מחפשים עוד אטרקציה אחת שיכולה להיות הדובדבן שבקצפת, אין כמו רכיבה על רייזר בצפון הארץ על מנת ליהנות מכל היתרונות של טיולי שטח מאתגרים.

יתרה על כך, כיום כבר ברור שטיול מן הסוג הזה יכול להציע יתרונות שאינם זמינים עבורנו באף דרך אחרת.

מה היתרונות של רייזר בצפון?

קודם כל, טיולי רייזרים בצפון מתאימים לקהל יעד מגוון מאוד. הם יכולים להשתלב בחופשה זוגית ורומנטית ולעשות אטרקציה זוגית מהנה, מיועדים גם לקבוצות ומשפחות ואפילו קורצים לאנשים שאוהבים את השטח ולכן רוצים להרגיש אותו מקרוב כשהם לבד.

בכל אחד מהמקרים האלה, הרייזר הוא כלי שמציע חווית רכיבה שאין לה תחרות.

שנית, אפשר לשלב רייזר בצפון בנהיגה עצמית עם כל טיול. כך למשל המון טיולים בצפון מתחילים ברמת הגולן ויורדים לגליל, בעוד אחרים מתמקדים באזור של החרמון. אבל בגלל שהרייזר הוא כלי שיש לו יכולת עבירות מרשימה מבחינת התמודדות עם תנאי שטח, אף אחד מהאזורים האלה לא באמת מטריד אותו או צפוי לפגום בחוויה.

מה ההבדל בין רייזר בצפון לבין טיול טרקטורונים רגיל?

את ההבדל בין רייזר בצפון לבין טיול טרקטורונים רגיל ניתן לראות בכמה מישורים. ראשית, רייזר הוא הכלי היחיד שמסוגל למשל לעבור גם אזורים מאתגרים מאוד כגון נחל תבור או נחלים פעילים אחרים. אם יוצאים לשטח עם רייזר, לא צריכים לדאוג ואפשר להיות בטוחים שהחוויה תהיה גם מאתגרת אבל גם נעימה.

שנית, אפשר לשלב את הטיול יחד עם אתרי טבע ולהשתלב בשבילים קיימים או חדרים. זה לדוגמא מה שקורה עם מסלולים שונים של טיולי רייזרים סביב מעין עין מודע או במעלה גמלא. בכל אחד מהמקומות האלה, רייזר פשוט מציע נגישות שאין לטרקטורון או לטיול ג'יפים רגיל.

איזה תכונות יש לרייזר שאין לכלי רכב אחרים?

עוד דרך טובה להבין כיצד הפך רייזר בצפון לאופציה המועדפת על קהל המטיילים מהארץ ומחו"ל היא להסתכל על התכונות המיוחדות שלו. הנה למשל כמה מאפיינים של רייזר שלא קיימים בטרקטורונים,

בג'יפים 4X4 וכמובן שלא ברכבים פרטיים:

א. נוחות – רייזר שונה מטרקטורון בכך שהוא נוח יותר. למרות שהוא מסוגל להתמודד פחות או יותר עם כל תנאי השטח, רמת הנוחות הגבוהה נשמרת לכל אורך הטיול. בזכות נוחות בלתי מתפשרת, גם גברים ונשים צעירים ומבוגרים מרגישים בבית במהלך החוויה.

ב. כוח – אי אפשר לדבר על הערך המוסף של רייזר בצפון בלי להזכיר את הכוח העצום שלו. למעשה, בכלל לא צריכים להיות מכונאי רכב או בעלי רקע טכני מיוחד כדי לראות ולהרגיש את הכוח הזה מהרגע הראשון. בזכות כוח ללא פשרות, הנסיעה על רייזר בצפון היא הרפתקה של פעם בחיים.

ג. ביצועים – רייזר בצפון הוא כלי רכב שנבחר בקפידה ולאחר השוואה יסודית בין דגמים שונים. בין היתר, מטרת ההשוואה היא להסתכל על המפרט הטכני המלא כדי להסיק מתוכו לגבי הביצועים של הכלי בתנאי שטח יבשים, באזורים רטובים, סביב נחלים, בשבילים לא מסומנים וכן הלאה. תודות לבדיקה הזו, בוחרים מלכתחילה רק רייזר בצפון שמסוגל להציע ביצועים אופטימאליים.

ד. שליטהטיולי רייזר בצפון יכולים לצאת עם או בלי נהג ומדריך. במידה ובוחרים לנהוג לבד על הרייזר, כמובן בתנאי שמחזיקים ברישיון מתאים, אפשר להשיג שליטה מלאה שמשפרת את תחושת הביטחון האישי. שליטה כזו לא קיימת בטרקטורון והיא נחשבת לאחד המאפיינים המיוחדים של הרייזר.

כמה עולה טיול רייזרים?

העלות של רייזר בצפון אינה קבועה אלא דינאמית. היא מושפעת מגורמים כגון משך המסלול, מספר המשתתפים, מספר נקודות העצירה, העונה בשנה שבה מזמינים את הטיול וכן הלאה. עם זאת, כן ניתן להצביע באופן עקרוני על טווח מחירים שיכול לעזור לנו לתכנן טיול משתלם.

טיול רייזר בצפון של שעה ורבע יעלה לזוג 380-450 ש"ח ולקבוצה ברייזר 4 מקומות כ-550-650 ש"ח.

טיול של שעתיים יעלה 750-800 ש"ח לזוג וב-4 מקומות 850-950 ש"ח כולל הפסקת קפה ותה.

בתיאום מראש יש לשאול על גיל מינימאלי ועל מגבלות רפואיות.

בנוסף, כדאי לתכנן את הטיול יחד עם אטרקציות נוספות ולהתייעץ עם המדריכים לגבי תצפיות ספציפיות וכמובן הקצאת חליפות גשם ומשקפי אבק שאמורים להיות כלולים במחיר לכל משתתף.

כך תתכננו חופשה מושלמת עם RZR בצפון

השאלה היא איך משלבים רייזר בצפון בתור אטרקציה יחד עם פעילויות נוספות. בגלל שהרכיבה נמשך עד שעה או מקסימום שעה וחצי, יש מקום לשלב עוד כמה פעילויות. כאן הסוד הוא להתאים כל סוג של פעילות או אטרקציה לקהל היעד מבחינת העדפות אישיות, תקציב או תחביבים. לאחר מכן, ניתן גם לקבל המלצות מאנשים שכבר עברו טיול עם רייזר בצפון והיו מרוצים ממנו.

אחת האפשרויות המומלצות היא להתחיל מוקדם בבוקר עם טיול רייזרים ולהמשיך משם לסיור יקבים בצפון או בגליל. אפשרות אחרת היא לנצל את החלק ההרפתקני של רייזר בצפון כדי לצאת לשטח בחווית אקסטרים, אולם לקנח את היום בחוויה סולידית יותר כמו סדנאות שוקולד ובישול.

בסופו של דבר, על טעם וריח קשה להתווכח ולכן כמעט כל אחד ואחת מאיתנו בוחרים אטרקציה בצפון בצורה אחרת לגמרי. אבל מה שאפשר להיות בטוחים לגביו אלו היתרונות היחסיים של רייזר בצפון והערך המוסף שהוא מגלם בתוכו מבחינת נוחות, כוח, ביצועים ושליטה.

יקב אורטל
יקב אורטל

יקב אורטל – יקב תל שיפון בקיבוץ אורטל הוא כנראה

תוכן עניינים

כן, תשלחו לי הצעות פינוק מיוחדות!

דילוג לתוכן