היתרונות והחסרונות בצלם מגנטים

צלם מגנטים

אחת האטרקציות הכי פופולריות כיום בעולם צילום חתונות היא צילום מגנטים לאירועים, ולכן בשנים האחרונות אף הפכה להיות כאטרקציית חובה כשמדובר בצילום חתונות ברמה גבוהה, מאחר ואין על ההרגשה הזו והחיוך של האורחים במהלך או לקראת סוף החתונה, כשהם מחכים לפיתוח מגנטים ומקבלים מגנט יפייפה ומדליק כדי לחרוט בזכרונם את היום והאירוע המיוחד הזה.

מאז שצלמי אירועים הבינו את הפוטנציאל שבדבר, הם התחילו להוסיף את זה כאטרקציית חובה ובהחלט כמעט כל מפיק אירוע וחוגג קופצים על ההזדמנות לתיעוד מדליק של האורחים באירוע.

ולכן כיום הרבה משלבים את אירוע החתונה שלבם יחד עם צילום מגנטים לאירועים והופכים בין רגע למיוחדים עם טוויסט מדליק.

רגע לפני שאתם פונים למשימת החיפושים של צלמים מקצועיים לצורך צילום חתונות וצילום מגנטים לאירועים בפרט, כדאי לקחת כמה דברים בחשבון.

מקצועיות שמביאה תוצאות

כיום, הרבה צלמים חובבנים מתיימרים להיות ולהציג את עצמם כמקצוענים בתחום צילום האירועים, וזאת רק בגלל שיש להם מצלמה יקרה גדולה ומפונפנת. אבל בעצם… זה קורה כמעט בכל תחום שהוא פרוץ בסגנון.

אבל בפועל, במבחן המציאות, לקוחות רבים שמנסים לחסוך בהוצאות האירוע ושוכרים את שירותיהם של צלמים חובבנים, בלתי  מוכרים או חסרי המלצות בתחום, מקבלים תוצאות לא טובות של תמונות ובעיקר הרגשה של אכזבה גדולה. המקרה הקלאסי של לחסוך עולה ביוקר.

וכדי להימנע מתקריות כאלו כדאי לעשות את המחקר בשוק צילום החתונות ולדעת מהם סוגי הצלמים והסגנונות הקיימים שמהם ניתן לבחור?

סגנונות צילום

צילום אטרקציות הוא תחום יחסית חדש שאותו מספקים בעיקר חברות הפקה שונות, בנפרד לשירות הצילום הרגיל, כשבין היתר אחת ההצעות הנפוצות כאמור היא צילום מגנטים לאירועים, כשבמהלך ולקראת סוף האירוע עושים פיתוח מגנטים אשר מחולקים לכלל האורחים. יש לציין שעם כל הכבוד לכך שזו אטרקציה מדהימה ואין ספק שהיא מהווה שדרוג משמעותי בכל אירוע ובצילום חתונות בפרט- צילום אטרקציה בלבד אינו מספיק, כאשר יש להתחשב בצורך בצילום מקצועי לפני ובמהלך האירוע, בעיקר כדי לשמר היטב את הזכרונות היפים בחיק המשפחה.

זה נכון שאותו צלם אטרקציות יודע בהחלט לצלם ולערוך את התמונות שמהן הוא מפיק את המגנטים, אבל חשוב להבין שצילום מקצועי דורש ידע רב וטכניקות מאוד ספציפיות שבלעדיהן, כל צילום אחר עתיד לצאת לא טוב ולא מחמיא, לצד העובדה שהציוד והידע הטכני של אותו צלם אטרקציות הוא מוגבל ואינו מספיק לצילום חתונות ברמה גבוהה.

צלם כזה יכול כמובן להתאים לצרכים של אלו שמפיקים אירוע סולידי ומסתפקים בתמונות ברמה בסיסית ללא צילום אומנותי, או למטרת חיסכון בתקציב עלויות האירוע.

ההבדל בין זה לבין צלם מקצועי לאירועים הוא בעיקר הניסיון הרב והטכניקות האמנותיות המגוונות שאיתן הצלם מפיק כל תמונה ברמה איכותית וגבוהה. אך בשנים האחרונות תחום האירועים ותחום צילום חתונות בפרט, הפכו לתחרותיים במיוחד עקב הופעת יותר ויותר צלמים, גם לא המנוסים ביותר אלא חובבים שמנסים להתקדם בתחום ולהרוויח לקוחות רבים.

אנשים החלו להזמין צילום מגנטים לאירועים בלבד ועם אותם הצלמים לכסות דיל לאירוע שלם גם כצילום רגיל, מה שהסב נזק רב לשוק והוזיל אותו, בנוסף לתחרותיות.

מה שקרה עם הזמן הוא שאותם צלמים, משהבינו את הביקוש ואת ההיצע והתחרותיות במחירים, רכשו ציוד מתאים גם לפיתוח וצילום מגנטים לאירועים, וגם לצילום חתונות ובכך שהם מעניקים ללקוח את כל החבילה, הלקוחות מרגישים מרווחים ומתוגמלים. כתוצאה מכך, גם אם תוצאת איכות התמונות היא ברמה ירודה במעט, זה נסלח כי הצלמים עובדים במחיר ״מבצע״.

צלם מגנטים מקצועי וכן יש כזה דבר

צלם מגנטים מקצועי יכול לתת מגוון רחב של אפליקציות מגנטיות שיעיפו כל אירוע. אלו יכולים להיות כרטיסי ביקור מגנטים, כפתורי מגנט מודפס, פאזל מגנטי, מוצרי מגנט פרסומיים ומוצרי מתנה מגנטים, מגנט לרכב, לוח שנה מגנטי, סימניה מגנטית לספר, מסגרת מגנט לתמונה, לוח שולחני למגנטים, לוח מודעות מגנטי לוחות מגנט מחיקים גדולים, תופסן ניירות מגנטי,מגנט עם פנקס ממו, ערכות מגנט דידקטיות ועוד הרבה ומה שחשוב שכל חומרי הגלם המגנטיים יהיו באיכות גבוהה.

לסיכום

מכאן, המסקנה די פשוטה, עדיף להזמין צילום חתונות מקצועי וצילום מגנטים לאירועים יחד, מצלם שידע גם להפיק את התמונות ולהעניק את כל החבילה בשלמותה ולשביעות רצון כלל המפיקים, המשפחה ושאר האורחים.

תוכן עניינים

כן, תשלחו לי הצעות פינוק מיוחדות!

דילוג לתוכן