אטרקציות אקסטרים בישראל המחייבות כלי רכב

אטרקציות אקסטרים

ברגע שמדברים על אטרקציות אקסטרים ומנועים, כבר מתחילים להרגיש את פעימות הלב ואת האדרנלין זורם בכל הגוף. הכל מתחיל ברעש של מנוע – תפסו חזק בהגה כי אין אחד שלא אוהב אקסטרים ומהירות אחרי שניסה בפעם הראשונה. זה משהו שלפעמים אי אפשר להביע במילים, אבל אני אנסה לעשות את זה במאמר הזה.

אם אתם כמוני, אתם תמיד מחפשים דרכים לצאת עם הרכב לשטח ולאמץ את המנוע עד שהוא מתחמם. ואם אתם מחפשים מקום לעשות את זה, אז ישראל היא המקום המושלם עבורכם. אם כי ישראל לא יכולה להתחרות עם המדינות הגדולות בעולם כמו ארה"ב, רוסיה או אפילו צרפת, יש לנו מספיק אטרקציות אקסטרים כדי לתת לכם מספיק אדרנלין והתרגשות.

למרות שאין הרבה אטרקציות של אקסטרים בישראל וזו מדינה קטנה, מרבית אטרקציות האקסטרים מרוכזות בצפון ובדרום הארץ. כל הציפיות שלכם מתגשמות כאן – מכוניות ראלי, רייזרים, טרקטורונים, ריינג'רים ועוד.

מסע אקסטרים בישראל: הפעם נדבר על הצפון והדרום!

כשמדברים על אטרקציות אקסטרים בישראל, הרבה אנשים מפספסים את העושר שטמון בארץ שלנו. למרות גודלה הקטן, ישנם מגוון רחב של אטרקציות למי שאוהב אדרנלין ומנועים, ומרביתן מרוכזות בצפון ובדרום הארץ. במאמר הזה, נתמקד בכמה אטרקציות שצריכות להיות על ראש הרשימה של כל אוהב אקסטרים.

אחת האטרקציות המובילות בצפון היא הטרקטורון אקסס SP400. זהו כלי רכב חזק ומהיר, שמתאים במיוחד למי שאוהב מכוניות מרוץ ורוצה לחוות משהו שונה ומרגש. הטרקטורון מצויד במנוע חזק בנפח של 400 סמ"ק, והוא מסוגל לעשות דברים מטורפים.

כדי להתחיל לנהוג על הטרקטורון, יש לך צורך ברישיון נהיגה רגיל, אבל אין צורך בניסיון קודם בכלי רכב מיוחד.

אם ממש לא בא לכם טרקטורון אקסס SP400 (לא הגיוני אבל נניח שהוא לא מתאים לכם), אולי תרצו לבדוק את הרייזרים. הם כלי רכב נוסף שפופולריים בקרב אוהבי המנועים, השטח והמהירויות.

אטרקציות אקסטרים בישראל

בצפון הארץ ישנם המון קיבוצים ומושבים שבהם לכל משפחה יש מספר טרקטורונים או רייזרים שאיתם הם יוצאים לטייל בטבע בסופי השבוע. ישנם מסלולי טיולים רבים ומגוונים, כך שיש לבחור את המסלול המתאים לכלי. טרקטורון זה לרוכב יחיד בשונה מרייזר למשל.

ממש לא חייבים לקנות כלי רכב לשטח כדי ליהנות. אפשר להגיע לבית עסק המציע טיול רייזר בצפון ולהשכיר רייזר לנסיעה מהירה בשטח.

כמו כן, ישנם כמה מקומות מדהימים למי שאוהב אקסטרים בדרום הארץ. למשל, ישנם מסלולי אופניים מעולים במכתש רמון, שם ניתן לחוות את טשטוש הגבולות בנוף המדברי. בנוסף, לא רחוק משם נמצא מקום קסום בשם פארק יטבתה. המקום הזה מציע שייט בסירה בנחל צין ומסלולי טיול מדהימים באזור.

אם אתם מחפשים עוד מסעות מדהימים בדרום הארץ, תוכלו לבדוק את נחל דוד, מקום מדהים לטיולי אופניים וטרקים רגליים. בנוסף, ישנם גם מסלולי שייט קייט על הנחל ואפילו מסלולי ספורט אקסטרים כמו ספיד ורפטינג.

בסופו של דבר, אם אתם מחפשים אטרקציות אקסטרים בישראל, תמיד תמצאו מקומות נהדרים לבקר. בצפון ובדרום הארץ ישנם מקומות רבים שמציעים סיורים אקסטרים ומסעות מדהימים בטבע. מקווה שהמידע הזה יעזור לכם לתכנן את הטיול הבא שלכם בישראל ולחוות רגעים מיוחדים של אקסטרים, מהירות ואדרנלין.

הכנסת אקסטרים לחיים היום יום

אם אתם מחפשים אטרקציות אקסטרים, תמיד תוכלו לחפש אופציות בצפון ובדרום הארץ. אבל מה קורה אם אתם מעוניינים להכניס אקסטרים לחיי היום יום שלכם? הנה כמה רעיונות כדי להכניס את המהירות והאדרנלין לחייכם:

 

תוכן עניינים

כן, תשלחו לי הצעות פינוק מיוחדות!

דילוג לתוכן